KONST / Litografier / Färglitografier 15143393
nr 1514 3393
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografier, 3 st, Yttermått inklusive ram: 34x44 - 41x51 cm. Signerad
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 januari 2023
kl 20:58:04
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren